Pokladna nelze spustit

Operační systém Windows provedl aktualizaci

Po větších aktualizacích jako je například SPRING update operační systém Windows nemusí spustit všechny systémové služby, případně vrátit tiskárny nebo zařízení Bluetooth tak jak tomu bylo předtím. Doporučujeme po těchto aktualizacích zkontrolovat nastavení tiskáren a bluetooth zařízení. Pokud by Vám ani tak nešla pokladna spustit kontaktujte naší linku technické podpory.

Aktualizovali jsme pokladní systém ANetCa

V tomto případě nás kontaktujte na linku technické podpory +420381251685 nebo nám napište na email podpora@arrowsys.eu prověříme a pokud by se jednalo o chybu programu, nahrajeme Vám novou verzi.

Mám v počítači nainstalovaný antivirus AVAST

Antivirový program může blokovat služby i samotný chod programů nainstalovaných v počítači. V poslední době se stává, že například AVAST nebo AVG zablokuje komunikaci a pokladna nelze spustit, případně neodesílá účtenky. Pokud antivirový program zablokuje komunikaci mezi FÚ a pokladnou, je nutné manuálně vložit složku kde je umístěna ANetCa do tzv. vyjímky.

*nejčastěji C:\arrowsys\

Mám nedostatek místa na pevném disku

Nedostatek místa na pevném disku je akutní problém pro operační systém Windows. Pokud Vám dojde volné místo na lokálním pevném disku, může se stát, že se neuloží aktuální zapisovaná data nebo se uloží jako prázdná. EET pokladna ANetCa musí mít pro správný chod dostatek místa na pevném disku.

Operační systém mi hlásí, že nešlo provést aktualizaci OS

Při stahování aktualizací operačního systému Windows může dojít k zacyklení této aktualizace, kdy aktualizace se může pokoušet stahovat stále dokola. Pokud nebude zavčasu řešeno, může dojít místo na pevném disku a ANetCa nemusí v důsledku tohoto správně pracovat.

Was this page helpful?